Klacht: melk opschuimer doet het niet

koffiecupje op 27 november 2012 over Nespresso in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nespresso
Categorie Koffie
Status Open
Datum 27 november 2012

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de melkopschuimer van de Latissima+, die na enkele cappuccino's niet meer functioneert. Ondanks meerdere reparaties en het advies van Nespresso over schoonmaken, blijft het probleem aanhouden. De klant heeft aangegeven geen vertrouwen meer te hebben in het apparaat en heeft om een leenapparaat gevraagd, omdat er geen reactie van Nespresso komt.

Mijn Klacht:

mijn latissima+ is al 3x voor reparatie geweest omdat na een paar cappucino,s de melk opschuimer niet meer werkt. volgens nspresso ligt het aan slecht schoon maken alleen jammer dat hij het de laatste keer al niet deed toen hij terug kwam van rep. en nog niet eens gebruikt. div. collega,s hebben zelfde probleem hebben apparaat vorig jaar voor kerst gehad. bij nespresso wordt je afgescheept ik heb nu een leen apparaat gezegd dat ik andre niet meer terug wil, laten gewoon NIETS van zich horen

Gewenste Oplossing:

een losse melk opschuimer en los koffie apparaat of geld terug zodat ik zelf iets kan kopen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste, Het spijt ons te horen dat u op dit moment niet tevreden bent met de service van Nespresso. Dit zouden we graag willen oplossen. Om uw vraag goed te kunnen behandelen willen we u vragen contact op te nemen met onze klantenservice. Deze kunt u 24/7 bereiken op het nummer 0800-022 2320 of via het online formulier https://www.nespresso.com/nl/nl/contactus. We hopen spoedig van u te horen. Met vriendelijke groeten, de Nespresso Klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM