Klacht: 50,- retouractie maar geen geld retour

stebos op 05 maart 2012 over Nespresso in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Nespresso
Categorie Koffie
Status Open
Datum 5 maart 2012

Een klant heeft in december 2011 een Nespresso-apparaat aangeschaft en maakt aanspraak op een retouractie van 50 euro. Ondanks herhaalde telefoontjes naar de klantenservice, waarin hem telkens werd beloofd dat het bedrag zou worden teruggestort, heeft hij tot op heden geen geld ontvangen. De klant overweegt om persoonlijk langs het bedrijf te gaan, aangezien het dichtbij is.

Mijn Klacht:

Apparaat in december 2011 aangeschaft. meerder keren gebeld over teruggave, telkenmale werd mij verteld dat het overgemaakt zou worden, nu nog steeds niet gebeurd. Ik ga bij het bedrijf zelf langs, zit toch om de hoek bij mij.

Gewenste Oplossing:

Dat ze geld terugstorten!

Bericht van

11 jaren geleden - Beste, Het spijt ons te horen dat u op dit moment niet tevreden bent met de service van Nespresso. Dit zouden we graag willen oplossen. Om uw vraag goed te kunnen behandelen willen we u vragen contact op te nemen met onze klantenservice. Deze kunt u 24/7 bereiken op het nummer 0800-022 2320 of via het online formulier https://www.nespresso.com/nl/nl/contactus. We hopen spoedig van u te horen. Met vriendelijke groeten, de Nespresso Klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM