Mijn Klacht:
Weer geen gids ontvangen vandaag
Gewenste Oplossing:
Als ik gewoon de gids op tijd ontvang, anders moet ik maar stoppen.
Geachte mevrouw Spil, Vervelend dat u geen NCRV-gids heeft ontvangen. Onze excuses hiervoor. Uw klacht geven wij door aan PostNL, aan wie de bezorging is uitbesteed. Er is een gids nagezonden. Graag laten wij u weten dat u een bezorgklacht...
Weer geen gids ontvangen vandaag
Als ik gewoon de gids op tijd ontvang, anders moet ik maar stoppen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NCRV over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NCRV in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NCRV een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van NCRV
7 jaren geleden - Geachte mevrouw Spil, Vervelend dat u geen NCRV-gids heeft ontvangen. Onze excuses hiervoor. Uw klacht geven wij door aan PostNL, aan wie de bezorging is uitbesteed. Er is een gids nagezonden. Graag laten wij u weten dat u een bezorgklacht op 2 manieren aan ons kunt doorgeven: via het bezorgklacht contactformulier op onze website en via ons speciale 0900 nummer. Het nazenden van de gids wordt op deze manier automatisch verwerkt. Een klacht doorgegeven via het algemene contactformulier, per e-mail of op een andere manier wordt niet met voorrang opgepakt en pas later verwerkt. Hierdoor is het vaak niet meer mogelijk om een gids na te zenden. Op dinsdag voor 18.00 uur hoort u de gids voor de nieuwe week in huis te hebben. Mocht dit weer een keer niet het geval zijn - wat wij niet hopen - geef dit dan na dinsdag 18.00 uur kosteloos door via het Contactformulier of telefonisch via 0900-9009035 (24 uur per dag en reguliere belkosten). U kunt de klacht tot maandag 17.00 uur in de lopende week indienen. Houd hiervoor uw abonneenummer 6368212 bij de hand. Bij drie bezorgklachten in korte tijd is het bovendien mogelijk een onderzoek naar de bezorging van uw gids te laten instellen door Post.nl. Wij gaan ervan uit dat onze uitleg u meer duidelijkheid heeft gegeven en wensen u nog veel lees- en kijkplezier toe. Met vriendelijke groet, Christa, Klant Contact Centrum
Heeft op 25 juli 2018 om 16:48 geantwoord
Geachte mevrouw Spil, Vervelend dat u geen NCRV-gids heeft ontvangen. Onze excuses hiervoor. Uw klacht geven wij door aan PostNL, aan wie de bezorging is uitbesteed. Er is een gids nagezonden.
Graag laten wij u weten dat u een bezorgklacht op 2 manieren aan ons kunt doorgeven: via het bezorgklacht contactformulier op onze website en via ons speciale 0900 nummer. Het nazenden van de gids wordt op deze manier automatisch verwerkt.
Een klacht doorgegeven via het algemene contactformulier, per e-mail of op een andere manier wordt niet met voorrang opgepakt en pas later verwerkt. Hierdoor is het vaak niet meer mogelijk om een gids na te zenden.
Op dinsdag voor 18.00 uur hoort u de gids voor de nieuwe week in huis te hebben. Mocht dit weer een keer niet het geval zijn - wat wij niet hopen - geef dit dan na dinsdag 18.00 uur kosteloos door via het Contactformulier of telefonisch via 0900-9009035 (24 uur per dag en reguliere belkosten). U kunt de klacht tot maandag 17.00 uur in de lopende week indienen. Houd hiervoor uw abonneenummer 6368212 bij de hand. Bij drie bezorgklachten in korte tijd is het bovendien mogelijk een onderzoek naar de bezorging van uw gids te laten instellen door Post.nl.
Wij gaan ervan uit dat onze uitleg u meer duidelijkheid heeft gegeven en wensen u nog veel lees- en kijkplezier toe. Met vriendelijke groet, Christa, Klant Contact Centrum
Tip from our consumer expert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Source: ConsuWijzer / ACM