Klacht: Ongewenste post valt niet op te zeggen

Michael Aken, van op 20 januari 2021 over Nationale Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 20 januari 2021

Een persoon ontvangt ongewenste reclame van de Nationale Postcode Loterij op zijn adres, omdat een bekende ooit een prijs op dat adres heeft laten bezorgen. Ondanks dat hij geen klant is, kan hij de post niet eenvoudig opzeggen, wat leidt tot frustratie over de omslachtige procedures en lange wachttijden bij het bellen. Hij wijst erop dat dit in strijd is met de huidige privacywetgeving.

Mijn Klacht:

Ooit heeft een bekende van me een prijs gewonnen, een boek. Dit heeft hij op mijn adres laten bezorgen. Sindsdien krijg ik continue reclame van de Nationale Postcodeloterij op mijn adres. Omdat ik geen echt klant ben, en de post niet op naam staat kan ik dit ook niet op een fatsoenlijke manier opzeggen. Sowieso moet je dan gaan bellen en sta je behoorlijk lange tijd in de wacht met een of ander achterlijk muziekje. Anders moet je per post opzeggen. Hoe dan ook kosten maken en erg omslachtig doen. Dit mag tegenwoordig niet eens meer. Een loterij moet gemakkelijk op te zeggen zijn en met de huidige privacywet al helemaal.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn gegevens volledig verwijderd worden en ik nooit meer post van deze ontvang!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nationale Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Epin
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM