Klacht: parkeren in de wijk/geluidsoverlast

louisa2610 op 31 augustus 2015 over Mysteryland in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 augustus 2015

Een inwoner van Dassenbos meldt dat er veel auto's op de stoepen stonden tijdens een evenement, doordat slechts één ingang bemand was en de andere ingang open bleef. Daarnaast ervaart de klager geluidsoverlast van het festival gedurende twee dagen, wat als zeer irritant wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ondanks een barricade aan het begin van Dassenbos stonden er -tig auto’s op de stoepen. Dit kwam mede doordat er maar 1 ingang van Dassenbos bemand was. De ingang via Mastbos was gewoon open. Volgende keer ook deze ingang barricaderen graag! Niemand kon zijn auto meer kwijt!!!
Aangezien we pal tegenover het Haarlemmermeerse Bos wonen was de geluidsoverlast 2 dagen zeer irritant.

Gewenste Oplossing:

Graag zouden mijn gezinsleden en ondergetekende vrijkaarten ontvangen zodat we IN het feestgedruis zijn i.p.v. het 2 dagen aan te moeten horen. Jammer dat Dassenbos altijd overgeslagen wordt met vrijkaarten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mysteryland

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mysteryland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM