Klacht: Nooit ontvangen bestelling

DaisyV op 11 december 2019 over My Fashion Treasure in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
My Fashion Treasure has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 11 december 2019

Een klant heeft in augustus een jas besteld bij My Fashion Treasure, maar deze nooit ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact, met in totaal twintig pogingen, blijft de respons van het bedrijf uit en wordt er geen oplossing geboden. De klant waarschuwt anderen om niet bij dit bedrijf te kopen, omdat ook haar zus een vergelijkbare ervaring heeft gehad.

Mijn Klacht:

Een jas besteld in augustus(!) NOOIT ontvangen. Geeen
Tot weinig contact, reageren zelden en als ze reageren houden ze je een worst voor. Koop hier niets! Je krijgt je spullen echt niet. Mijn zus heeft precies hetzelfde! Terwijl de website en het instagram account gewoon actief zijn!!!! Onbegrijpelijk. Ik heb echt 20 x contact gezocht, vriendelijk, maar ze geven niet thuis.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over My Fashion Treasure

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over My Fashion Treasure nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door DaisyV
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten