Klacht: Muziek bij bezorging krant

tadoer op 23 augustus 2017 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 augustus 2017

Een klant van het Eindhovens Dagblad ervaart overlast door de harde muziek die de krantenbezorger elke ochtend afspeelt tijdens het bezorgen van de krant. Dit leidt tot vroegtijdige ontwaking en langdurige hinder, aangezien de bezorger enige tijd met de auto blijft staan voordat hij vertrekt.

Mijn Klacht:

Degene die bij ons de krant bezorgd, doet dit iedere ochtend met ontzettend harde muziek, met als resultaat dat wij iedere ochtend heel vroeg wakker worden van deze muziek. Hij brengt de krant rond met de auto, laat de auto dus ook enkele tijd ergens staan, waardoor het ook even duurt voordat hij weer weg is en wij geen last meer hebben van deze muziek.

Gewenste Oplossing:

Als de bezorger de krant rondbrengt zonder deze harde muziek.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM