Klacht: Defecte Spino Buggy 1:18, Omgeruild voor Truck 1:10 ook defect

BethinaA op 27 oktober 2020 over Monstercars.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Monstercars.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 oktober 2020

Een klant heeft op 4 juli een Himoto Spino buggy 1:18 besteld bij Monstercars.nl, maar ontdekte bij het testen dat de auto defect was en een brandlucht afgaf. Na contact met de klantenservice ontving hij een verkeerd onderdeel, waarna er verwarring ontstond over de ontvangen regelaar. De klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om het probleem op te lossen, maar is ontevreden over de afhandeling.

Mijn Klacht:

Geachte,

Op 4 juli j.l. heb ik na het lezen van veel goede reviews op de site van Monstercars.nl een Himoto Spino buggy 1:18 inclusief snellader en extra accu besteld voor de verjaardag van mijn zoon. Zoals beloofd werd de auto de volgende werkdag bezorgd. So far so good. Om teleurstellingen op de verjaardag te voorkomen, besloot ik van te voren de accu volgens de bijgeleverde instructie op te laden en de auto te testen. Er kwam direct een brandlucht vrij. De 2-in-1 regelaar bleek doorgebrand. Direct een mail gestuurd naar de klantenservice van Monstercars. Er werd gelijk een nieuw, maar verkeerd onderdeel opgestuurd. Weer een mail gestuurd. Na dagen wachten kreeg ik op 23 juli per mail de vraag of ik de gele of grijze regelaar had ontvangen. Ik bleek de juiste regelaar ontvangen te hebben. Mij werd gevraagd de auto op te sturen zodat deze volledig nagekeken kon worden. Er werd aangegeven dat dit wel een week kon duren. De verjaardag van mijn zoon was inmiddels als geweest. Hierop heb ik een mail gestuurd dat ik graag direct een nieuw product geleverd wil krijgen en dat ik als klant niet de verzendkosten wil betalen. Op 28 juli kreeg ik antwoord terug dat de verzendkosten gecrediteerd zouden worden (hier wacht ik nog steeds op!) maar dat ze geen nieuwe auto konden toesturen. De auto ter reparatie opgestuurd. Op 10 augustus de (gerepareerde?) auto weer terug ontvangen. Zonder enkele omschrijving van de uitgevoerde reparatie(s). De auto gelijk even getest binnenshuis. Hij reed. Echter toen ik de volgende ochtend met mijn zoon de auto wilde testen, reageerde de auto nergens op. De communicatie met de klantenservice verliep erg moeizaam. Regelmatig een half uur of langer in de wacht aan de telefoon, om vervolgens te horen te krijgen dat ik het probleem duidelijk per de mail moest omschrijven. Via de mail kreeg ik dan weer als antwoord dat ik een foto of een video van het probleem moest opsturen. Na dagen wachten kreeg ik dan weer als antwoord om iets te testen. Alles zonder enig resultaat. Inmiddels was het 20 augustus en werd er voorgesteld om de auto wederom op te sturen om na te kijken. Hiermee ging ik niet akkoord. Ik had de auto immers al een keer opgestuurd ter reparatie en zonder enig resultaat. Ook gaf ik aan nog altijd te wachten op de credit nota van de verzendkosten van de 1e reparatie. Als antwoord kreeg ik dat het belangrijk was om de oorzaak van het probleem te achterhalen. Men vroeg welk model auto ik had. Hierop antwoordde ik dat ik de koop ongedaan wilde maken en ik mijn aankoopbedrag terug wenste te ontvangen. Ik had geen vertrouwen meer in een goede service en oplossing van Monstercars.
11 September besloot ik 140 km richting de showroom te rijden in Herkenbosch om de auto in te leveren en mijn aankoopbedrag terug te krijgen. De eerste medewerker die ik sprak en aangaf nog niet zo lang in dienst te zijn gaf aan dat de auto er nog ongebruikt uitzag en het waarschijnlijk geen probleem was om het geld terug te krijgen. Hij kon daarover echter niet beslissen. Er werd een andere college bijgehaald. Deze gaf aan dat de termijnzicht al verstreken was. Hoe klantonvriendeijk! Het was toch zeker Monstercars die overzal zo traag op reageerde? Er werd twee keer met de eigenaar gebeld. De enige oplossing was dat ze de Spino buggy omruilde voor een duurder model Truck 1:10. Ook werd een nieuwer type handzender meegegeven. Er werd mij vezekerd dat als ik ook problemen met deze auto zou ondervinden ik zeker mijn originele aankoopbedrag terug zou krijgen. Met enige twijfel weer huiswaarts gekeerd. De volgende dag 10 minuten probleemloos gereden, maar vervolgens reageerde de auto nergens meer op. Weer mail- en belcontact gehad met de klantenservice. Er werd een videoinstructie gemaild. Dit leverde niets op. Ook nog een andere handzender opgestuurd. Het was inmiddels 1 oktober, maar nog altijd reed de auto niet. Op 2 oktober hier melding van gemaakt. Op 19 oktober een herinnering gestuurd en aangegeven dat ik nu na bijna 4 maanden tegenwerking mijn aankoopbedrag terug wens. Het is nu inmiddels 27 oktober en ik heb nog altijd geen reactie van Monstercars. Schandalig!

Gewenste Oplossing:

Als de auto kostenloos wordt opgehaald en ik mijn aankoopbedrag en de gemaakte verzendkosten gecrediteerd krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Monstercars.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door BethinaA
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)