Mijn Klacht:
Ik ontvang een beschadigd product van Modemusthaves.com. Ik mail hen direct en vermeld heel duidelijk dat het om een klacht gaat. Er komt echter geen reactie.
Je zou toch verwachten dat er in dit soort gevallen -als je de klant al hebt teleurgesteld- snel wordt gereageerd. Op deze manier voel je je als klant totaal niet serieus genomen. Ik werk zelf in de commerciële dienstverlening en op een klacht dient echt binnen 24 uur gereageerd te worden.
Als je op de facebookpagina kijkt zie je dat ze ook daar niet reageren op klachten. Ze reageren op facebook alleen als je een leuk berichtje achterlaat (en dan zelfs binnen 24 uur!!!)
Gewenste Oplossing:
Als ze mij een nieuw, in goede staat verkerend artikel toezenden. Op korte termijn! En als ze antwoorden op mijn mail!

