Klacht: Abonnement waar data wordt afgeschreven terwijl toestel niet gebruikt wordt!

Jilles Corne op 02 oktober 2019 over Mobiel.nl in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mobiel.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 oktober 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Jilles Corne, Graag willen wij je vragen of je wil nagaan of wij de tussenpersoon zijn voor de verkoop van dit abonnement. Wij zijn geen dealer voor de provider Simpel. Wanneer dit niet gaat over een klacht over Mobiel.nl...

Bedrijf Mobiel.nl
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 2 oktober 2019

Na het afsluiten van een Simpel Sim Only-abonnement voor een toestel dat sporadisch wordt gebruikt, ervaart de klant onverwacht hoge datakosten. Ondanks het inschakelen van de klantenservice en het nemen van maatregelen om dataverbruik te beperken, blijft het verbruik onverklaarbaar hoog. Uiteindelijk heeft de klant besloten het abonnement te upgraden vanwege de oplopende kosten.

Mijn Klacht:

Drie maanden geleden sloten wij bij Simpel Sim Only een abonnement af voor een toestel dat alleen gebruikt wordt om bereikbaar te zijn en heel af en toe een spelletje onderweg. Om die reden sloten wij het kleinste abonnement af. Tot onze schrik hebben we nooit eerder zo’n hoog verbruik gezien. We hebben abonnementen bij KPN en BEN , dus we kunnen vergelijken. We belden met de klantenservice en die kon niets voor ons doen. Gaf wel het advies om de data ’s nachts in huis uit te zetten. Omdat de kosten opliepen hebben we ons abonnement maar opgeschroefd. Er zitten dagen bij dat we meer dan 500 MB gebruiken, terwijl het toestel slechts in een tas zit. ’s Nachts staat de telefoon inmiddels uit. En we hebben ook alle apps zo ingesteld dat ze alleen met WiFi geopend kunnen worden. Nu, na slechts tien dagen van het tegoed van deze maand, zitten wij op een verbruik van 4000 MB. En we maken nagenoeg GEEN gebruik van deze mobiel, daarvoor hebben we andere toestellen met onbeperkt data. Want nogmaals, het mobiel is er vooral voor iemand die bereikbaar moet zijn. Simpel, hoe kan dit? Als jullie geen oplossing of verklaring kunnen geven willen wij het abonnement graag ontbinden. ^Jilles

Gewenste Oplossing:

Als Simpel met een verklaring komt, want wij kunnen aantonen dat de mobiel niet gebruikt wordt en 's nacht uitstaat. Of als het abonnement per direct ontbonden wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mobiel.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mobiel.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mobiel.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mobiel.nl

Heeft op 03 oktober 2019 om 09:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jilles Corne,

Graag willen wij je vragen of je wil nagaan of wij de tussenpersoon zijn voor de verkoop van dit abonnement. Wij zijn geen dealer voor de provider Simpel.

Wanneer dit niet gaat over een klacht over Mobiel.nl wil ik je vragen de klacht te sluiten en contact te zoeken met het juiste bedrijf.

Met vriendelijke groet,

Het Team van Mobiel.nl

Alle klachten die gemeld zijn door Jilles Corne
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie