Klacht: Slechte toestellen en geen service

Bver op 15 augustus 2020 over Mobico BV in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Mobico BV
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 15 augustus 2020

Een klant van Mobico BV ervaart problemen met de levering en kwaliteit van de mobiele toestellen. Na ontvangst van een defect toestel, dat snel werd vervangen, vertoonde het tweede toestel ook problemen. De klant meldt dat de klantenservice traag reageert en dat er lange wachttijden zijn bij telefonische contacten, terwijl retourprocedures niet goed verlopen.

Mijn Klacht:

Onbetrouwbaar bedrijf. Na aankoop van het toestel houden ze de klanten verschillende weken aan het lijntje om pas later het toestel te kunnen leveren. Het eerste toestel dat wij ontvangen hebben, was defect namelijk een slechte geluidskwaliteit. Dit toestel werd vlot vervangen. Na één maand vertoont het tweede toestel defecten. Het toestel per post opgestuurd Mobico blijft na twee weken beweren dat ze niets ontvangen hebben. Ze geven u een voorgedrukt retourformulier die vanuit België, niets van garantie kan bieden ! Als je de klantendienst wenst te contacteren worden de mails pas na enkele dagen beantwoord met een heel oppervlakkig antwoord. Telefonisch is de klantendienst enkel in de namiddag bereikbaar en is er een meestal een heel lange wachttijd van meer dan 15 minuten. Een degelijk bedrijf zou hun klantendienst al uitbreiden indien er zoveel oproepen en/of klachten zijn. Tijdens het gesprek zijn ze zelf in staat om hun klant te beschuldigen. Ze blijven hun klanten aan het lijntje houden en hebben nog geen enkel moment naar een oplossing gezocht !

Gewenste Oplossing:

Als er een goed functionerend toestel geleverd wordt en als bij defect de garantie gerespecteerd wordt.

Dat ze in de toekomst met correcte formulieren voor retour werken.

Graag een vriendelijke bereikbare klantendienst die service kan bieden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mobico BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mobico BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bver
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie