Klacht: ontrecht geld van mijn rekening

zaza49 op 12 augustus 2016 over MKBusiness in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MKBusiness
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 12 augustus 2016

Carla Meppelink uit Meppel heeft een klacht ingediend tegen MKBusiness omdat er onterecht geld van haar rekening is afgeschreven. Ze geeft aan dat ze al veel kosten heeft en dat het bedrag van 49 euro voor haar aanzienlijk is. Meppelink voelt zich hierdoor gefrustreerd en heeft er slapeloze nachten van.

Mijn Klacht:

ik wordt hier niet goed van ik heb al zoveel kosten en duidelijk uit gelegd dat ik met de postcode loterij mee doet en dat ik daar niet mee wil stoppen maar dat jullie ontrecht geld van mij rekening halen vind ik heel brutaal jullie kunnen toch niet in me portemenee kijken ik heb er slape loze nachten van 49 euro is een hoop geld voor mij ik hoop datjullie mij begrijpen met vriendelijke groeten carla meppelink

Gewenste Oplossing:

niet te vreden schandalig

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKBusiness

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MKBusiness nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM