Klacht: Onterecht afgeschreven bedrag van € 49,95

S. Nutma op 11 januari 2016 over MKBusiness in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 juni 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, In goede orde ontvingen wij u klacht. Aangezien wij voor de meerdere opdrachtgevers incasseren, zou ik graag van u vernemen voor welk bedrijf er van uw rekening is geïncasseerd. Alvorens er geïncasseerd wordt krijgt u van u...

Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf MKBusiness
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 11 januari 2016

Een consument meldt dat er op 4 januari 2016 onterecht € 49,95 van zijn rekening is afgeschreven zonder zijn toestemming. Hij heeft het bedrag terug laten storten en geeft aan dat hij in december telefonisch is benaderd door een bedrijf, maar nooit de beloofde e-mail heeft ontvangen om te kunnen reageren. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Afgelopen 4 januari 2016 is er van mijn rekening een bedrag van € 49,95 van mijn bankrekening afgeschreven. Ik heb hier niet mee ingestemd, en heb het bedrag terug laten storten op mijn bankrekening.
In december ben ik telefonisch benaderd door een bedrijf. Hierin werd gezegd dat ik een mail kreeg en deze mail moest beantwoorden. Ik heb nooit een mail ontvangen, en heb deze dan ook niet kunnen beantwoorden.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer MKBussiness bovenstaande klacht serieus neemt. De automatische incasso, waar ik niet mee ben ingestemd, stopzet.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKBusiness

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MKBusiness nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MKBusiness in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MKBusiness een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MKBusiness

Heeft op 14 juni 2016 om 10:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,

In goede orde ontvingen wij u klacht.

Aangezien wij voor de meerdere opdrachtgevers incasseren, zou ik graag van u vernemen voor welk bedrijf er van uw rekening is geïncasseerd.

Alvorens er geïncasseerd wordt krijgt u van u bank een vooraankondiging, hierop staat vermeldt voor welk bedrijf er geïncasseerd zal gaan worden.

Vertrouwende u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben verblijf ik,

MKBusiness

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM