Klacht: ongewenst afschrijving.

4daagse2012 op 16 december 2016 over MKBusiness in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MKBusiness
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 16 december 2016

Een consument heeft een klacht ingediend tegen MKBusiness vanwege een ongewenste automatische afschrijving. De consument heeft het bedrag teruggeboekt en beschouwt de situatie als onfatsoenlijk, aangezien er nooit een bestelling is geplaatst en er vermoedens van oplichting zijn.

Mijn Klacht:

Was op tijd omdat ze automatisch een bedrag wilden afschrijven heb dit teruggeboekt. Onfatsoenlijk nooit iets besteld denk dat het pure oplichting is.

Gewenste Oplossing:

Eer mag niet zomaar een bedrag afgeschreven worden. Heb mijn vriend ingeschakeld, die is advokaat

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKBusiness

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MKBusiness in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Van het bedrijf dat u ingeschakeld heeft moet ik van mijn vriend de naam weten.

Bericht van MKBusiness

9 jaren geleden - Kunt u mij de naam van de loterij geven dan weet ik wie de opdrachtgever is. Ik zorg er dan voor dat uw gegeven uit de bestanden worden verwijderd.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - HET IS PLAY SIMPEL. grote oplichters zijn dat, begrijp niet dat een beetje bedrijf daarin meegaat. Zomaar een bedrag afgeschreven. heb met de vriend van mijn dochter gesproeken, die heeft de klacht in behandeling en begint een rechtzaak tegen MK business. Ref. D 2016207 bet. kenmerk 1237005491 - 95412592-308270

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM