Klacht: oplichting

DRL Heijnen op 08 augustus 2019 over MKBBedrijven.nl in de categorie Online Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Gidsen
Status Open
Datum 8 augustus 2019

Een consument heeft een klacht ingediend tegen MKBBedrijven.nl vanwege ongewenste telefonische benadering en het ontvangen van een factuur van €363, ondanks het verzoek om geen verdere communicatie. Het bedrijf beweert een geluidsopname te hebben waarop instemming te horen zou zijn, maar de consument kan niet in contact komen met het bedrijf via telefoon of e-mail.

Mijn Klacht:

Telefonisch benaderd door MKB bedrijven.nl. Zij vroegen om onze bedrijfsgegevens te adverteren. Meteen aangegeven geen interesse te hebben en verzocht niet meer lastig gevallen te willen worden. Volgende dag lag er een factuur op de mat van €363. Zij zeggen een geluidsopname te hebben waarop ‘Ja’ gezegd word. Word niet opgenomen als ik bel of terug gemaild.

Gewenste Oplossing:

credit nota van gehele factuur

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MKBBedrijven.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MKBBedrijven.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM