Klacht: Mijn profiel wordt maar niet verwijderd van jullie site, ondanks bevestiging

dat was mijn e-mailadres op 22 september 2014 over twoo.com in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf twoo.com
Categorie Websites
Status In behandeling
Datum 22 september 2014

Een gebruiker van twoo.com heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn profiel te verwijderen, maar ontvangt ondanks bevestigingen nog steeds berichten. De gebruiker kan niet meer inloggen omdat het account niet bestaat en vraagt om bevestiging of het profiel daadwerkelijk is verwijderd.

Mijn Klacht:

Gisteren denk ik tot 8 keer toe mijn profiel verwijderd van twoo, steeds een bevestiging ontvangen dat mijn profiel verwijderd is , maar ontvang nog steeds berichten. Kan niet zelf meer inloggen omdat mijn account niet bestaat.

Wil nu weten of mijn profiel inderdaad verwijderd is!

Gewenste Oplossing:

Definitieve bevestiging dat mijn account/profiel is opgeheven en ik absoluut niet meer te vinden ben op twoo!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door twoo.com in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM