Klacht: Bijna 20 jaar verzekerd (premie betaald) claim je één keer iets, Sorry staat niet in de polis

klote meeus op 24 oktober 2012 over Meeus in de categorie Assurantie tussenpersonen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Meeus has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hadden niet eerder een account op klacht.nl. Vanaf nu beantwoorden wij ook uw klacht op klacht.nl. Excuses voor de late reactie. Omdat uw klacht privé-gevoelige informatie bevat, hebben wij u een privébericht gestuurd.

Bedrijf Meeus
Status Opgelost
Datum 24 oktober 2012

Een klant van Meeus heeft een klacht ingediend over de afhandeling van een schadeclaim na lekkage in de badkamer. Ondanks bijna 20 jaar premiebetaling, werd de claim afgewezen omdat de schade niet gedekt zou zijn volgens de polisvoorwaarden. De klant merkt op dat er een discrepantie is tussen de rapportages van het lekdetectiebedrijf en Meeus, wat leidt tot de indruk van een onderlinge afspraak.

Mijn Klacht:

Ik heb lekkage in de badkamer,
Ik meld dat bij meeus en ze sturen lekdetectiebedrijf.

Alles word op slechte kit en voegwerk beoordeeld en heeft meeus natuurlijk geen boodschap aan.

rapport van polycom en meeus zijn niet gelijk maar er is gewoon een onderling afspraak en dat merk je aan alle kanten

Gewenste Oplossing:

compensatie!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Meeus in behandeling genomen

Bericht van Meeus

13 jaren geleden - Wij hadden niet eerder een account op klacht.nl. Vanaf nu beantwoorden wij ook uw klacht op klacht.nl. Excuses voor de late reactie. Omdat uw klacht privé-gevoelige informatie bevat, hebben wij u een privébericht gestuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Meeus een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Meeus

Heeft op 27 februari 2013 om 14:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hadden niet eerder een account op klacht.nl. Vanaf nu beantwoorden wij ook uw klacht op klacht.nl. Excuses voor de late reactie.

Omdat uw klacht privé-gevoelige informatie bevat, hebben wij u een privébericht gestuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM