Klacht: Meerder malen de bijlage ( heet nu Mezza)niet ontvangen.

Joshazebroek op 22 mei 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 22 mei 2021

Er is herhaaldelijk geklaagd over het niet ontvangen van de weekendbijlage van het Algemeen Dagblad, die nu Mezza heet. Na meerdere keren geen bijlage te hebben ontvangen, is de klager teleurgesteld en vindt het onacceptabel dat er geen oplossing wordt geboden, aangezien eerdere meldingen niet leidden tot een oplossing.

Mijn Klacht:

Na al een aantal keren de weekend editie niet te hebben gehad hebben we nu al 3 keer de weekendbijlage niet gehad. Elke dachten we dat gebeurd maar 1 keer maar nu wordt het te gek. Ook niet gemeld omdat het toch niet wordt nagezonden.

Gewenste Oplossing:

Als we gewoon krijgen waar we recht op hebben. ( niet zo vreemd toch??)

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joshazebroek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM