Klacht: Mediamarkt: Een grote SOF

Gijs Smit op 25 oktober 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 25 oktober 2023

Een klant heeft op 10 september 2023 een Miele wasmachine gekocht bij MediaMarkt, inclusief betaling voor aflevering en installatie. Na de levering bleek dat de stelschroeven niet goed waren afgesteld, wat leidde tot twee klachten en uiteindelijk de komst van een Miele monteur om het probleem op te lossen. MediaMarkt beweerde vervolgens in een e-mail dat de wasmachine niet door hen was geïnstalleerd, wat de klant zeer teleurstelde.

Mijn Klacht:

Op 10 september 2023 een Miele wasmachine gekocht bij Mediamarkt. Daarbij ook extra betaald voor aflevering en installatie. Op 11 september is de wasmachine door Mediamarkt afgeleverd en geïnstalleerd. Maar wat bleek? De deskundige mensen hadden de stelschroeven niet afgesteld. Tot twee keer toe een klacht ingediend. Uiteindelijk is er een Miele monteur gekomen die het probleem dat Mediamarkt had veroorzaakt, opgelost. En wat denk je? Stuurt Mediamarkt een e-mail waarin zij stellen dat de wasmachine niet door hen was geïnstalleerd. Dit was de laatste keer dat wij een duur apparaat bij dit SLECHTE bedrijf hebben gekocht.

Gewenste Oplossing:

Een uitgebreid excuus en een flinke tegemoetkoming om alle frustraties weg te nemen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gijs Smit
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM