Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw, woensdag 15 juli ging ik mijn vrouw mijn moeder en twee dochtertjes en neefje eten bij de MC Donalds aan de novium Wijchense weg….om 15u37 kids Happy Meals etc totdat ik netjes vroeg aan de medewerker of hij de euroknaller bord wilde omdraaien en vertelde fat dat niet kon….dus vroeg ik waarom, hij zei nee dat kan niet…riep die een andere medewerkster..zei zei ook nee dat kan niet ivm onzinnige smoesjes..
Dus vroeg naar de manager…kwam persoon nummer drie…en zei veryeld weer t zelfde datbkan niet, mag niet…dus vierde persoon de manager kwam,en hij vertelde ons hetzelfde… Ik zei klant is koning..je maakt reclame voor iets maar vertikt het om de bord om te draaien…daar hebben we recht op…. Hij bleef volhouden totdat hij ineens na een stevige discussie zei..de reden dat niemand.de.bord.mag omdraaien is dat ze t vergeten anders….onzin…want hij had de bord direct kunnen omdraaien zodat we kunnen zien en lezen wat we willen bestellen waar we recht op hebben…want dat bord is er toch met euroknallers…want dat smoesje of reden gebruikten die anderen niet….totdat ik zei dat ik een klacht ging indienen.. Pats omgedraaid maar iedeteen was.voorzien behalve mijn vrouw ik en moeder…dus ik en mijn vrouw waren al over onze eetlust heen…na zo een.hevige discussie voor 1 bord met euroknallers…schandalig actie van hun allen….zo onklantvriendelijk…zo was een avondje mac van een viering van zwemdiploma A helemaal verpest….echt jammer, balen er nog steeds van…ze moesten.zich schamen…want we kunnen t toch ook.opnoemen zei hij…onzin, en nadat ik zei ga een klacht indienen… Wel…schande!! Kids kijken toe snappen waarom papa,mama en.oma niks meer willen.happen….k wil t lezen, zien….een keuze maken…waarom moeilijk doen als t makkelijk kan
kan…t is geen onthoud quiz! Jammer…
Gewenste Oplossing:
Dat ze dit soort dingen niet moeten doen....klant is.koning en als.je reclame maakt voor iets en je.hebt een menu.bord maak daar.dan.gebruik van...krenk je.klant niet met.onnozele smoesjes..


