Mijn Klacht:
Ik deed 10 December om 02:50 s’nachts mee aan de game van die dag. Ik dacht hoe eerder ik speel, hoe groter de kans de prijs te winnen. Uiteindelijk won ik de game en klikte ik op controleren van prijs winnen, namelijk de Curved LG TV. Ik bleef maar wachten en wachten en uiteindelijk begon ik te bedenken dat ik gewonnen heb omdat het nooit eerder zo lang duurde. Na minutenlang gewacht te hebben bleef het maar staan op controleren.
Na te lang wachten sloot ik de app opnieuw op om te herladen. Uiteindelijk staat er dat ik de volgende dag pas kans kan maken de prijs van de game op 11 December kan winnen terwijl er NIETEENS bevestigd is dat ik daadwerkelijk geen prijs heb gewonnen.
Mijn Mcdonalds app is up te date, en heeft nog nooit gecrashed. De 9 anderen dagen dat ik de Mcdonalds app X-Masters games speelden en na het winnen van de games controleer of ik de prijs gewonnen heb, hoefde ik elke keer uiteindelijk maar maximaal 20 seconden te wachten.
Hierdoor weet ik heel zeker dat ik gewonnen heb, er is niet in beeld gekomen dat ik geen prijs gewonnen heb en op het moment dat bekend word gemaakt of je de prijs wint bleef het maar niet komen.
Ik heb nieteens de kans kunnen krijgen om de formulier in te kunnen vullen dat ik gewonnen heb
Jullie hebben mij opgelicht en ik eis de prijs!
Gewenste Oplossing:
Ik eis dat ik de prijs van de Mcdonalds X-Masters game van 10 December ontvang, Curved LG TV.

