Klacht: geen terugbetaling ontvangen van gerouteneerde producten en geen contactgegevens

jakkestoch op 26 april 2023 over Massimo Dutti in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 26 april 2023

Een klant van Massimo Dutti heeft op 27 maart producten geretourneerd, die op 29 maart zijn afgeleverd. Op 26 april heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen, ondanks de belofte dat dit binnen 14 dagen zou gebeuren, en kan geen contactgegevens van het bedrijf vinden om het probleem te bespreken.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27 maartl producten geroutineerd, is op 29-03 afgeleverd. Vandaag, 26 april nog steeds geen geld terug ontvangen, terwijl ze zeggen dat dat binnen 14 dagen zal gebeuren. Ik kan nergens contactgegevens van Massimo Dutti vinden om hierover contact op te nemen met het bedrijf

Gewenste Oplossing:

dat de retournering afgehandeld wordt en het geld teruggestort wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Massimo Dutti

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Massimo Dutti nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jakkestoch
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM