Klacht: Maand lang transactie in behandeling

Emir5314 op 02 april 2024 over Western Union in de categorie Wisselkantoren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Wisselkantoren
Status Open
Datum 2 april 2024

Een klant heeft op 3 maart 500 euro geprobeerd te verzenden naar zichzelf, maar de transactie is sindsdien in behandeling en vervolgens als niet beschikbaar gemarkeerd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en verzoeken om annulering en restitutie, blijft de situatie onopgelost en is het geld al 32 dagen vastgezet. De klant uit zijn onvrede over de slechte klantenservice en vraagt om hulp bij het terugkrijgen van zijn geld.

Mijn Klacht:

Op 3 maart heb ik 500 euro proberen te sturen naar mezelf. Aldus ben ik de zender en ontvanger.
De transactie is in behandeling gezet en daarna op niet beschikbaar. Na tig keer bellen met de klantenservice en meerdere mails gestuurd om annulering en restitutie met mtcn, kopie id, en alle gegevens met verzoek tot annulering, werd er hetzelfde loos verhaal verteld met telkens 24 uur te wachten. De afdeling die hierover gaat is net zo onduidelijk als de klantenservice.

500 euro zit al 32 dagen bij western union, en
ze willen niet terugstorten.

Hierbij een verzoek of dit niet via jullie opgelost kan worden.

Zeer slecht klantenservice, ik ben heel erg ontevreden over dit bedrijf.

İk ben gedupeerd en wil mijn geld terug.

İl ben het wachten beu en

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug, plus de wettelijke rente die over 500 euro geldt. Plus een schadevergoeding dat het zo lang geduurd heeft en dat ik dat geld niet heb kunnen gebruiken waar het voor bedoeld is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Western Union
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Western Union

Reactie van de melder van de klacht Emir5314

2 jaren geleden - Wacht al 32 dagen op mijn geld terug te ontvangen na geannuleerde transactie.

Reactie van de melder van de klacht Emir5314

2 jaren geleden - Zeer en zeer slecht bedrijf, ik zal nooit meer wat met western union te maken willen hebben!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Western Union nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Emir5314
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM