Klacht: Zelf verkeerd opgegeven nummer tijdens handmatig opwaarderen

Akshay.k47 op 20 november 2018 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 20 november 2018

Op 7 maart 2018 heeft de klager per ongeluk een verkeerd nummer ingevoerd tijdens het opwaarderen van zijn prepaidaccount bij Lycamobile. Ondanks het indienen van bewijs van betaling en meerdere telefoontjes naar de klantenservice, heeft de klager geen reactie ontvangen en wacht hij nog steeds op de beloofde oplossing van € 10,- tegoed.

Mijn Klacht:

(Correctie: ik heb heb geen abonnement, ik doe namelijk aan prepaid maar dus in het veld hierboven moest ik dus wat invullen dus om een klacht te maken dus vandaar)

Geachte heermevrouw,

Ik heb op 7-3-2018 om 07.12 uur opgewaardeerd maar ik had het verkeerde nummer ingetoetst tijdens de opwaardering. De opwaardering is via de site van Lycamobile gedaan. Wetend dat het mijn fout was, heb ik ook het bewijs gestuurd van de betaling. Zodat Lycamobile mij snel kon helpen oplossen uiteraard.

Sindsdien heb ik helemaal niks gehoord van Lycamobile en heb ik inmiddels al tientallen keren moeten bellen om te vragen naar het resultaat. Er was namelijk afgesproken met mij dat er een ticket zou worden aangemaakt en dat ik € 10 ,- tegoed zou krijgen, want het ging namelijk over een bundel van 10 euro.

Telkens toen ik belde kreeg ik te horen van dat er z.s.m. word opgelost en dat ik anders weer moet gaan bellen. Als ik dagen later terug belde kreeg ik weer hetzelfde te horen. Ook heb ik leidinggevende Samir aan de lijn gehad maar alsnog is er niks van gekomen. Ik ben sindsdien dus 20 keer moeten bellen maar ook omdat ik zelf met afstuderen, werken, trouwerijen en vakanties bezig was vergat ik het steeds. Er werden teveel fouten gemaakt omtrent deze zaak, verder werd door meerdere klantenservice medewerkers bekend gemaakt dat het slordig is. Ook werd er gezegd dat de afdeling die over het overmaken van die 10 euro ging, er druk mee bezig is. Hetzelfde geldt voor de leidinggevende die ik gesproken heb.

Onlangs kreeg ik een extra bundel of iets dergelijks in de periode dat al hetzelfde bundel actief was terwijl dit duidelijk niet de afspraak was en toen werd die extra bundel wel weer geannuleerd maar heb ik nog steeds dat bedrag niet teruggekregen van jullie.

Enkele weken geleden heb ik weer gebeld en het referentie nummer in het telefoon gesprek genoemd maar die bleek niet meer te bestaan.

Er zijn teveel dingen fout gegaan en nu uiteindelijk mijn mail over deze serieuze klacht 6 maanden later en later!

Ik stel voor dat ik dit bedrag z.s.m. op mijn rekening gestort krijg.

REF. NR: 63818796 (Inmiddels ook verdwenen of opgelost)

Graag kom ik een reactie tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Akshay Kumar

Gewenste Oplossing:

Ik heb pas tevreden wanneer ik per direct minimaal € 15,- euro vergoed krijg dus gestort op mijn bankrekening!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie