Klacht: WACHTTIJD BELLEN!!

Linaaa op 26 oktober 2015 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 26 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht wat betreft het personeel en de wachttijden bij Lycamobile.

ELKE keer wanneer ik bel naar Lycamobile sta ik MINIMAAL een uur in de wacht. Waarna een jonge man opneemt die heel verwarrend praat. Ik wou alleen mijn bundel activeren het heeft mij een uur gekost hem dit duidelijk te maken. Meneer begrijpt het niet en geeft langdradige en verwarrende antwoorden.

Na een uur in de wacht te hebben gestaan krijg ik te horen dat alleen hij werkt en ik niemand anders kan spreken en het ook daarom zo druk is.

Hier MOET dringend wat aangedaan worden!!!

Gewenste Oplossing:

Kortere wachttijden: door meer personeel aan te nemen of een andere oplossing

In het antwoordapparaat een bericht hoelang de wachttijd is op dat moment

Beter opgeleid personeel, fatsoenlijk Nederlands sprekend.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie