Klacht: sms sturen lukt al voor langer dan 12 uur niet!!

tulay op 05 juli 2012 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 juli 2012

Een klant van Lyca Mobile ervaart al meer dan 12 uur problemen met het versturen van sms-berichten. Na 40 minuten in de wacht te hebben gestaan bij de klantenservice, is de klant ontevreden over de bereikbaarheid en de service, ondanks het betalen van minimaal 80 euro aan beltegoed. De klant overweegt de simkaart te vernietigen en anderen te waarschuwen over de negatieve ervaring met het bedrijf.

Mijn Klacht:

IK WIL KUNNEN SMS BERICHTEN STUREN. IK heb de klantenservice gebeld en aan de lijn gewacht voor 40 minuten. Blijkbaar werkt daar gewoon niemand ! Ik betaal minimaal 80 euro aan beltegoed en ik kan niet eens iemand aan de lijn krijgen over een probleem. Ik ga vandaag deze kaart vernietigen en tegen iedereen vertellen hoe waardeloos Lyca mobile is. succes in de toekomst!

Gewenste Oplossing:

geen! oplossing ligt bij LYCA

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie