Klacht: Sms ontvangen met: Disconnection Alert!

HTS op 05 mei 2020 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag kreeg ik een sms’je met: ‘Disconnection Alert! We have noticed…’ Als gevolg van dit sms’je heb ik beltegoed van 20 euro opgewaardeerd. Conclusie: ‘het nummer dat u draait is onjuist’, wat is dit voor een poppenkast? Ik heb het ook via 101 geprobeerd, maar zoals ik al had verwacht kreeg ik: ‘your request has failed…’

Wat ik ook doe en probeer, NIETS LUKT en kan NIEMAND bereiken!

Gewenste Oplossing:

Z.s.m. weer kunnen bellen en het beltegoed kunnen opwaarderen, voordat ik dat geld ook kwijt ben!!! Het is toch niet te geloven in deze tijd?!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door HTS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie