Klacht: ophangen tijdens gesprek

Sa512 op 03 oktober 2015 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb een aantal keer bij jullie opgewardeerd voor de internetbundel, eerste ging het niet zo goed en wist ik de code nie dus heb ik gebeld naar klanteservice, na een uur in de wacht kreeg ik iemand aan de lijn die het met mij had opgelost, vervolgens deed de bundel het nog steeds niet en ik heb terug gebeld, het was half 9 s’avonds en ik kreeg toen een meisje aan de lijn genaamd Fatha ik had haar mijn situatie uitgelegd en ze zei dat zo zo teug zou komen, inmiddels was het al 5 voor 9 en om 9 uur sluit de klantenservice, ja wat denkt Fatha: ik heb er geen zin meer in we gaan toch nu sluiten, en ze hing zo bij me op , en ik vind dat afschuwlijk hoe jullie personeel met klanten omgaan en als ik nu geen goede oplossing krijg, want nu overkomt mij het zelfde, dan zal ik verdere maatregelen gaan onderneme

Goeden dag

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanner ik een leiding of manager gesproken heb en dat we samen een oplossing hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie