Mijn Klacht:
Ik heb op 24 oktober 2014 Lyca Holland bundel voor 19.90 euro aangeschaft.
“Lyca Holland Bundel Onbeperkt bellen en sms’en van Lyca naar Lyca en andere providers en 150 mb aan mobiel internet. Deze bundel is 30 dagen geldig.” Ik dacht ik ga elke avond met mijn vriendinnetje 3 kwartier tot uurtje bellen. nee hoor na 2 weken al de beltegoed is Op. wat? ja de beltegoed is Op! Ik bel naar klanten service… en ze zegen het is eigenlijk geen onbeperkt bellen. het is fairuse policy en je mag 1000 minuutjes bellen. die staat onder algemene voorwaarden die ik na heel veel zoek gevonden heb.
Ik snap het niet. Geen sterretje naast 19.90euro. bij de andere bundels staat gewoon 1000 minuten bellen maar niet bij Hollands bundel. Daar staat gewoon onbeperkt bellen en sms’en.
Kom op Nederland het is gewoon een grote oplichterij. echt waar.
Gewenste Oplossing:
Ik wil geen 19.90 terug van lycamobile. het is zijn beloning voor de oplichterij. Als ik niet meer klant ben van Lycamobile dan ben ik heel erg tevreden.

