Mijn Klacht:
Ik heb nieuwe simkaart gekocht bij de Albert Heijn in Tilburg. Toen ik de simkaart wilde installeren en whatsapp opende kreeg ik gelijk een foto van een man met 2 middelvingers, vervolgens had ik 30 nieuwe whatsapp berichten van mensen die ik helemaal niet ken (waaronder drugsdeal berichten). Ik heb whatsapp geopened, waaronder ze ook mijn locatie kunnen vinden. Wie weet wat er kan gebeuren? Ik heb kinderen thuis zitten. Aangifte doen heeft geen zin, heb al hierover gecontacteerd met de Politie.
Je zou verwachten als je een nieuwe simkaart koopt dat deze ook gloednieuw is. Ik heb contact opgenomen met de klantenservice en die hebben aangeven dat ik, maar een nieuwe moest gaan halen of 3 dagen de telefoonnummer niet moest gebruiken want dan zou de whatsappjes vanzelf wel over gaan. Waar slaat dit op??
Ook werd er mij verteld dat ik de nummers maar gewoon moest blokkeren??
Vervolgens ben ik terug gegaan naar de Albert Heijn en heb gesproken met de manager en hun waren geschrokken. Die hebben gelijk nogmaals de klantenservice gebeld. Hier kregen ze iemand aan de lijn voor 15 minuten met een verhaal wat echt nergens opslaat. De manager kon hier geen woord tussenkrijgen en gaf aan dat ik maar contact op moest nemen met de Whatsapp lijn. Hoe kan dit in hemelsnaam als Lyca Mobile verantwoordelijk is voor de telefoonnummers.
Zowel de Manager als ik hadden nog nooit zulke slechte klantenservice aan de lijn gehad (Manager van de Albert Heijn had zelfs de Manager van LycaMobile aan de lijn). Beide waren ze onbeschoft, niet eerlijk, onvriendelijk en wilde eigenlijk zo snel mogelijk ophangen.
Kortom: Ik zou dit zeker niet aanraden, niemand niet en ook niet voor het verkopen bij een bedrijf als Albert Heijn.
Gewenste Oplossing:
Dat dit niet meer gebeurd! Jullie moeten toch een oplossing gaan vinden dat dit goed word georganiseerd, maar ook de mensen die werken bij de klantenservice misschien een cursus vriendelijkheid geven.
Daarnaast wil ik mijn geld terug!


