Klacht: bestelde belteogoed niet ontvangen

milo op 04 juni 2017 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 4 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 2 mei j.l. via lycamobile.nl E 10,00 beltegoed besteld. Mijn nummer was niet opgewaardeerd en ging contact opnemen met Lyca. twee keer gemaild met transactie van mijn bank en hun bevestiging dat mijn nummer opgewaardeerd is. Drie keer telefonisch contact opgenomen. Twee keer een mail naar [email protected] met alle bewijzen. Tot nu toe blijf ik elke keer van het kastje naar de muur gestuurd en word een beetje wanhopig van dit bedrijf. Volgens hen is mijn nummer: 0685821163 inderdaad nooit opgewaardeerd in de mand mei.

Gewenste Oplossing:

als mijn nummer 0685821163 opgewaardeerd is en een excuse van hen voor 4 weken onnodige tijdverspilling

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door milo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie