Mijn Klacht:
Wij hebben een kleding kast gekocht bij Luxury beds Alexandrum ook wel Decor wonen genoemd. Onze keuze is op hun gevallen omdat de levertijd snel is. Inderdaad de kast is snel geleverd, wij hebben extra betaald zodat door hun wordt geleverd en gemonteerd. Ze hebben twee knutselaars gestuurd die blijkbaar haast hadden en hebben veel schade gebracht en sommige onderdelen niet geplaatst. Na het bellen met dit bedrijf krijg ik telefonisch te horen via de mail een klacht in te dienen. Na 1 week krijg ik pas te horen dat ik de beschadigde onderdelen moet mailen en de foto’s mee moet sturen van de beschadigde onderdelen.
Uit eindelijk krijg ik bericht van ze dat ze deze onderdelen moeten bestellen en z’n 5 weken pas binnen krijgen. Als klant heb je geen poot om op te staan je moet maar accepteren wat zij je voordragen.
Ondertussen zit mijn hele huis vol met verhuisdozen waar mijn spullen in zitten die in de kast opgeborgen dienen te worden, met alle gevolgen van dien. Ik wilde de hele aankoop annuleren dat was niet mogelijk,
Als je aangeeft om tot een tegemoetkoming, is er voor hun geen spraken van. Je kan ze niet telefonisch bereiken, alleen via de mail en dan nog beantwoorden ze je je vraag niet en geven alleen aan wat zij jou willen melden. Medewerker belde mij om aan te geven dat de onderdelen binnen zijn, en maakt een afspraak over 1 week om deze te vervangen omdat zij dan pas kunnen leveren.
Zit is al 2 maanden te wachten op een kast met alle ontevredenheid en klachten die ik heb ingediend krijg je te horen dat ze pas over 1 week de beschadigde onderdelen kunnen vervangen. Alleen hoe hun het beste uitkomt, zo ga je niet om met klanten.
En als ik vraag met wie ik gesproken heb, krijg ik alleen haar voornaam te horen “Souhaila” en vraag specific wat haar achternaam is geeft ze aan dat ze dat liever niet geeft. Dat is toch vreemd?? Je werkt voor een bedrijf maar bent geheimzinnig?? Een bedrijf hoort transparant te zijn.
Gewenste Oplossing:
Op deze manier van handelen tegenover de klant, op zijn minst een tegemoetkoming in prijsvermindering van de aankoop.


