Klacht: Geen geld terug

Hakkss op 04 mei 2021 over Lufthansa in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lufthansa
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 4 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onze ticket van juli 2020 is geannuleerd door Lufthansa vorig jaar. We kregen een voucher en uiteindelijk konden wij geen nieuwe vliegtickets kopen. Uiteindelijk heb ik om een refund gevraagd, omdat mijn voucher dus onnuttig was.
Ik heb alleen het bedrag van 1 tickets gekregen en ze weigeren om het bedrag van mijn 2e ticket te storten. Ze zeggen dat ze dit hebben gedaan, maar ik heb bewijs dat ze dit niet hebben gedaan.
Ik vroeg om bewijs dat ze het hebben gestort, zij weigeren dit. Ze zeggen dat het probleem aan mijn bank ligt, terwijl dit niet zo is.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik het geldbedrag terugkrijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lufthansa

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lufthansa nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hakkss
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM