Klacht: Semi Orthopedische veiligheidsschoenen aflevering

Sosyde op 02 oktober 2014 over Livit in de categorie Zorghulpmiddelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Livit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

de verantwoordelijke manager heeft 24 oktober telefonisch contact gehad. Uit dit gesprek is naar voren gekomen dat de schoenen en steunzolen uiteindelijk naar tevredenheid 8-10 geleverd zijn. Echter heeft het, door interne fouten, langer geduurd dan gebruikelijk voor u over...

Bedrijf Livit
Categorie Zorghulpmiddelen
Status Opgelost
Datum 2 oktober 2014

Een klant heeft sinds 4 juli 2014 problemen ondervonden bij het bestellen van semi orthopedische veiligheidsschoenen voor haar man. Na meerdere weken wachten en een foutieve registratie van de inkooporder, werden op 18 augustus de verkeerde schoenen geleverd. Uiteindelijk ontving de man zijn veiligheidsschoenen, maar niet zonder de nodige frustraties door de fouten in het proces.

Mijn Klacht:

Vanaf 04-07-2014 bezig met het bestellen van semi orthopedische veiligheidschoenen voor mijn man!

Na aantal weken gewacht te hebben, standaard zo’n vier weken, toch maar eens bellen, tegenwoordig één centraal nummer om het makkelijker te maken, nou dat werkt dus ook niet!

Na een paar dagen het antwoord, een medewerker/ster heeft verzuimd de inkooporder te registreren dus is de bestelling blijven liggen.
Oké kan, dus nu gaat t wel lopen, denk je dan, uh nee dus, daar was alles mee gezegd.

Nou ja, om een lang verhaal kort te maken, er werden veiligheidschoenen afgeleverd, maar….. DE VERKEERDE op 18 Augustus !
Wéér iemand die niet opgelet heeft ! Moeilijk hè soms, om dingen goed te doen in één keer!

Maar mijn man had zijn veiligheidsschoenen en met zijn bestaande steunzolen kon hij in ieder geval even vooruit, want deze schoenen mocht hij dus gebruiken, mogen zelfs beschadigd worden ! Totdat de goeie komen met de ontbrekende aanpassing ! aldus een plaatsvervangend manager.

Maar goed, communiceren is een moeilijk item, weten van elkaar niet wat ze doen, in het verleden paar keer voor niets geweest, schoenen waren er niet, bellen ze ook niet door.
Aanpassingen voor de schoenen en steunzolen door de ene orthopeed opgemeten en vervolgens niets mee gedaan, met als resultaat, gèèn aangepaste schoenen op vervolgafspraak….weer een nieuwe afspraak maken weer week verder.

Een maand verder….

Intussen zelf maar op onderzoek uit bij de leverancier FA. NESKRID, over afleverdatums enz.
Wat blijkt, de nieuwe goede aangepaste schoenen zijn 22 september 2014 verstuurd naar LIVIT.

1 Oktober nog geen schoenen thuis, wéér bellen, eerst weer een telefoniste, waar je alles nog een keer aan moet uitleggen en met één blik op haar computer ziet wat er gaande is, althans dat denken zij dus.

2 Oktober wéér bellen, ja , 22 september afgeleverd, weer de plaatsvervangend manager aan de lijn. maar die schoenen verzenden we nu niet, wachten tot de orthopeed er is , 7 Oktober dus , wij leveren het alléén als totaalpakket mevrouw, schoenen mèt steunzolen en niet apart !
Hoezo?

De oude steunzolen passen trouwens ook in de nieuwe ” verkeerde” veiligheidsschoen, dus de goede schoenen hadden gewoon al opgestuurd kunnen worden en de afspraak voor de nieuwe steunzolen later gemaakt.

Na het vele heen en weer gebel met LIVIT, daarnet nog, zijn we er klaar mee.
Waar Livit wèl heel erg snel in is, de REKENING, binnen drie dagen !

Met mij andere mensen met dezelfde ervaringen lees ik net, leert Livit dus niets van.

Gewenste Oplossing:

Ik kan alleen maar zeggen, Livit moet zijn naam waar maken, zij komen hun afspraken niet na!
Klanten komen terecht bij Livit omdat zij het bedrijf zijn die de aangepaste hulpmiddelen kunnen leveren.

Als het bedrijf efficiënter zou werken zou dat al een vooruitgang zijn.

Wanneer ik tevreden ben? Als een general manager zelf zegt, ik ben tevreden met de gang van zaken, en dat is het nog lang niet!

Niet alleen snel de rekeningen sturen, maar meer tijd steken in de persoonlijke afhandeling na de geplaatste order.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Livit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Livit in behandeling genomen

Bericht van Livit

11 jaren geleden - Geachte mevrouw, wat vervelend dat uw man al zo lang op zijn werkschoenen moet wachten. Ik heb uw klacht geregistreerd en als zodanig doorgezet naar de verantwoordelijke manager. Ik heb dit ook per mail naar u persoonlijk bevestigd. Er zal zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen worden. Met vriendelijke groeten, mevr. R. van der Spoel, Livit Orthopedie Klachtenregistratie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Livit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Livit

Heeft op 28 oktober 2014 om 12:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

de verantwoordelijke manager heeft 24 oktober telefonisch contact gehad. Uit dit gesprek is naar voren gekomen dat de schoenen en steunzolen uiteindelijk naar tevredenheid 8-10 geleverd zijn. Echter heeft het, door interne fouten, langer geduurd dan gebruikelijk voor u over de schoenen kon beschikken. Wij betreuren dit enorm en willen om die reden graag een cadeaubon van 50 euro aanbieden. Deze zal per post naar het huisadres gestuurd worden. Wij hopen de klacht hiermee naar tevredenheid afgehandeld te hebben. Met vriendelijke groeten, mevr. R. van der Spoel, Klachtenregistratie Livit Orthopedie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Livit beoordeeld.

Sosyde

Heeft op 28 oktober 2014 om 13:20 geantwoord

de verantwoordelijke manager heeft 24 oktober telefonisch contact gehad. Uit dit gesprek is naar voren gekomen dat de schoenen en steunzolen uiteindelijk naar tevredenheid 8-10 geleverd zijn. Echter heeft het, door interne fouten, langer geduurd dan gebruikelijk voor u over de schoenen kon beschikken. Wij betreuren dit enorm en willen om die reden graag een cadeaubon van 50 euro aanbieden. Deze zal per post naar het huisadres gestuurd worden. Wij hopen de klacht hiermee naar tevredenheid afgehandeld te hebben. Met vriendelijke groeten, mevr. R. van der Spoel, Klachtenregistratie Livit Orthopedie.

Ik werd inderdaad afgelopen vrijdag opgebeld door
Operationeel manager T. de Voogd van der Straaten van Livit.

Hoe het verloop was van de schoenen.
Nou de schoenen zouden alléén als totaalpakket geleverd worden, dus schoenen èn steunzolen, werd een maand geleden gezegd.
Helaas moest ik wéér vertellen dat het deze keer ook niet goed was. Wèl de schoenen niet de steunzolen ! Dus moest ter plekke weer nieuwe gemaakt worden, wat eigenlijk weken in beslag neemt volgens de kenners, nee dus, we konden ze na iets aangepast mee nemen.
De manager de hele gang van zaken weer uitgelegd en hij vond het ook betreurenswaardig.
Verontschuldigde zich voor het niet goed communiceren van het personeel, en inderdaad daar schort het, herkenbaar van de reclamespot, Niet met z'n allen gaan zitten klooien op dat eilandje, maar communiceren ! Want zo krijg je nooit 'n ster !
Waarheid als een koe , als troost een kadobon van € 50,00, die ik geaccepteerd heb voor de nodige telefoontjes.
Opgelost ? Ja want we hebben besloten om niet meer verder te gaan met Livit.

Het is pas opgelost als je Livit niet meer ziet staan bij Klacht.nl want dan doe je het goed bij de klanten !

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM