Klacht: Wil mijn WANCAM retourneren, maar lightinthebox geeft niet thuis

bpvdbrink op 07 februari 2013 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, We vinden het erg vervelend om te horen dat er probleem met het product is. Onze excuses voor het probleem en veroorzaakt ongemak. Wij hebben zojuist een email naar u gestuurd met daarin een voorstel tot oplossing. Mocht...

Status Opgelost
Datum 7 februari 2013

Een klant heeft in november een WANCAM security camera besteld bij Light in the Box, die in januari werd geleverd. Na herhaaldelijke pogingen om de camera via wifi te laten werken en twaalf e-mails te hebben gestuurd, ontving de klant geen reactie meer van het bedrijf toen hij om een terugbetaling vroeg. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

In november hebben wij een security camera besteld. Deze is netjes, zonder invoerrechten te hoeven betalen, begin januari afgeleverd. Wij aan de slag.
Al snel bleek dat de beloofde wifi iet werkte, waarop wij een mail stuurde. Hierop kregen we netjes een reactie, echter kregen we de camera nog steeds niet aan de praat via wifi.
Weer een mail en weer een reactie. Inmiddels zijn we zo’n 12 mails verder en heb ik gevraagd wat ik moet doen om mijn geld terug te krijgen! Echter light in The box reageerde nergens meer op. En de laatste vier mails waren echt heel duidelijk, maar op het moment dat je je geld terug gaat vragen, geven ze niet thuis en laten gewoon niets meer horen.

Weg €46!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug gave, ik wli dat ding retourneren en mijn geld retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 12 augustus 2013 om 06:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

We vinden het erg vervelend om te horen dat er probleem met het product is. Onze excuses voor het probleem en veroorzaakt ongemak. Wij hebben zojuist een email naar u gestuurd met daarin een voorstel tot oplossing. Mocht u hierover nog verdere vragen hebben, dan kunt u contact met ons opnemen in een antwoord op de verstuurde e-mail.

Met vriendelijke groet,

De klantenservice
Lightinthebox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Source: Wettelijke garantie (conformiteitseis)