Klacht: Trui besteld en betaald. Bij Light in the box is geen bestelling bekend.

Emmy Bouwense op 16 december 2019 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 december 2019

Een klant heeft op 22 november een trui besteld en betaald bij Light in the box, maar ontvangt geen bevestiging van de bestelling. Bij het inloggen op de website blijkt er geen bestelling geregistreerd te zijn, waardoor de klant geen contact kan opnemen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb op 22 november een trui gekocht bij Light in the box. Het geld werd direct afgeschreven via een ideal betaling. Geen ontvangstbevestiging, geen mail. Ik heb nu ingelogd op de website maar daar staat dat er geen bestellingen zijn en ik kan daarom ook geen bericht sturen naar Light in the box.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn bestelling ontvang.

Alle klachten die gemeld zijn door Emmy Bouwense
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)