Klacht: Strip led lampen

Carmenxxoxx op 02 juli 2020 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 2 weken geleden mijn ledlampjes binnen gekregen, deze zijn verstelbaar van kleur en worden bestuurd met een afstandsbediening. Tot mijn schrik wilde ik ze vandaag aanzetten en gingen er maar 10 van die lichtjes aan. Normaal gesproken gaan alle lichten aan. Ik vind het erg raar dat dit na zo’n korte tijd al stuk is. Ik heb de lichten misschien 5x aangehad

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een nieuwe (goede) led-lampen strip met afstandsbediening opgestuurd krijg, ben ik tevreden. Vind het erg raar dat het zo snel stukgaat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Carmenxxoxx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)