Klacht: Retour verzonden product

Joycekleij op 19 juni 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte,

In augustus 2013 hebben wij twee paar trouwschoenen via light in the box besteld. Deze hebben wij terug gestuurd ivm verkeerde schoenmaat. Later kregen wij een mail dat de producten retour ontvangen waren. Echter, het betaalde bedrag hebben wij nooit terug ontvangen. Alle mailtjes die wij gestuurd hebben werden niet beantwoord. Ook is het niet mogelijk om Light in the box telefonisch te bereiken.

Gewenste Oplossing:

Wanneer wij het betaalde bedrag retour ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)