Klacht: Pakketje nog niet ontvangen!

kakashi0girl op 14 november 2013 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 14 november 2013

Een klant van Light in the Box heeft een klacht ingediend omdat hij zijn bestelling, die op 2 oktober verzonden zou zijn, na meer dan zeven weken nog niet heeft ontvangen. De klant benadrukt dat hij extra heeft betaald voor versnelde en verzekerde verzending, en dat het pakketje belangrijke verjaardascadeaus bevat. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo, ruim 7 weken geleden heb ik bij jullie een bestelling geplaatst en werd op 2 oktober verzonden. Tot op heden heb ik niks ontvangen en kan ik mijn pakket niet traceren. Normaal gaat het altijd goed en heb ik mijn pakketje altijd al binnen maximaal 2 weken . Ook baal ik ervan dat het pakketje er nog niet is want er zaten verjaardascadeautjes bij en op de site heb ik extra betaald voor versneld verzend en verzekerd verzenden. Dit betekent dat het pakketje niet een maand of langer nodig zou hebben om aan te komen! Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen, en dat ik mijn pakketje echt binnen krijg want het is al betaald en ik heb het betaald van mijn zakgeld!

Gewenste Oplossing:

Dat ik zo snel mogelijk mijn pakket ontvang en anders mijn geld terug wil!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 15 mei 2014 om 08:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

LightInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)