Klacht: Nog steeds geen retourbetaling van mn bestelling van 20 mei

PKoobs op 31 juli 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 31 juli 2014

Een klant heeft op 20 mei voor meer dan €150,- aan kleding besteld, maar de ontvangen artikelen passen niet. Na het retourneren van de spullen, heeft het bedrijf bevestigd dat de retour is ontvangen, maar tot op heden, 31 juli, is er nog geen terugbetaling gedaan en blijft de communicatie uit.

Mijn Klacht:

Op 20 mei voor ruim €150,- aan kleding besteld met m’n gebruikelijke maten. Alles te klein en niks past. Meteen volgens protocol retour gestuurd. Ze hebben aangegeven de spullen retour ontvangen te hebben en dat er een vertraging is. Het is nu 31 juli, maar nog steeds geen retour betaling. Het is een schande, ook omdat er niet wordt gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Tevreden wordt ik niet meer, maar ik wil gewoon m'n geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)