Klacht: Klantenservice niet bereikbaar

mar75 op 18 december 2013 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 16 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 18 december 2013

Een klant van Light in the Box is tevreden over de prijs-kwaliteitverhouding en de snelle levering van zijn bestellingen, maar ervaart problemen met de klantenservice. Sinds september probeert hij een vraag over een product te stellen, maar ontvangt alleen automatische antwoorden en wordt doorverwezen naar andere afdelingen zonder een oplossing te krijgen.

Mijn Klacht:

Op zich was ik tevreden over light in the box. ik heb er 2 bestellingen geplaatst. Goede prijs en kwaliteitsverhouding en best een vlotte levering. Alleen en nu komt het.. Had ik dus een vraag over een product..

Al vanaf september (het is nu december) probeer ik antwoord te krijgen op een vraag over een product, maar dit blijkt gewoon niet mogelijk. Het enige wat je steeds terug krijgt zijn automatisch gegenereerde mails.

De eerste mail is een mail die zegt dat ze het erg druk hebben en dat je moet kijken of je vraag niet bij de faq’s staat. Nu had ik dat natuurlijk al gedaan, anders mail ik ze niet.

Dus de instructies opgevolgd en ingelogd en een ticket aangemaakt..
daar krijg ik de reactie, dat ik mijn vraag niet op de goede afdeling stel en dat ik het ergens anders moet doen met een ticket openen.

Nu ja ik heb van alles geprobeerd, maar ik krijg steeds datzelfde antwoord terug.

Je komt er dus gewoon niet doorheen en ik vind het een hele slechte zaak, dat zij zelf niet de vragen doorzetten naar de juiste afdeling.

Ik heb hier over geklaagd en als reactie kreeg ik…

een automatisch gegenereerde mail..

nu kan ik me voorstellen dat wanneer je echt een probleem hebt, dit helemaal om gek van te worden is.

maar ik zou graag bestellingen plaatsen en dat doe ik nu dus niet, ik wil eerst dat ze een klantenservice hebben die normaal te bereiken is en die gewoon antwoord geeft op de vragen ipv automatische antwoorden te sturen

Gewenste Oplossing:

een klantenservice die gewoon te bereiken is en de klanten goed helpt met zijn/haar vragen..

of gewoon een antwoord op mijn vraag

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 16 mei 2014 om 03:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

LightInTheBox

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Light in the box beoordeeld.

mar75

Heeft op 16 mei 2014 om 19:29 geantwoord

tja.. dat werkt niet in de praktijk dus. je kunt inderdaad een ticket insturen via de website, bij 'mijn bestellingen' .. volgens mij staat dat ook uitvoerig beschreven in mijn klacht, dat ik dat allemaal al gedaan heb.

en dan krijg ik zo'n antwoord? dit bedoel ik dus.. zo werkt het bij light in the box. Je krijgt alleen maar standaard antwoorden, waar je niets mee opschiet.

Mijn klacht is dus helemaal niet opgelost!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)