Klacht: Klantenservice

Lisa.W op 01 april 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 1 april 2014

Een klant van Light in the Box heeft moeite gehad met het vinden van de klantenservice en ontving na het sturen van een e-mail alleen een automatisch antwoord. De klant heeft op 25 februari een bestelling geplaatst, maar heeft deze tot 1 april nog niet ontvangen en kan niet reageren op de gesloten ticket van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Als ze de klantenservice nu eens makkelijk te vinden maken, ik ben 20 aan het zoeken geweest en ik toen ik het eindelijk vond en een mail stuurde,kreeg ik een automatisch antwoord waar ik niets aan heb ik heb mijn bestelling 25 februari gedaan en nu 1 april heb ik ze nog steeds niet, mijn geduld raakt op en het strafste van al is dat ze het ticket hebben gesloten of zo iets dus ik kan niet reageren op de belachelijke mail van de klanteservice!

Gewenste Oplossing:

Mijn pakketje waar ik al veel te lang op wacht, en een telefoontje van de belgische klantenservice!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 16 mei 2014 om 04:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

LightInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)