Klacht: Klacht over bezorging en klachtenafhandeling

juan-89 op 29 november 2012 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 november 2012
Reactie van het bedrijf:

"Beste klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox.com is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en u zojuist een email gestuurd met daarin meer...

Status Opgelost
Datum 29 november 2012

Een klant van Light in the Box heeft een klacht ingediend over de bezorging en de afhandeling van zijn klachten. Na een bestelling op 27 oktober ontving hij geen updates over de verzendstatus en kreeg hij geen reactie op zijn vragen, ondanks de beloofde reactietijd van één werkdag. De klant merkte ook op dat er geen contactinformatie beschikbaar was op de website voor verdere communicatie.

Mijn Klacht:

Op 27 oktober jl. heb ik een bestelling gedaan bij light in the box. Deze zou dan binnen max. 20 werkdagen bezorgd worden. Aanvankelijk had ik al contact opgenomen toen aangegeven werd dat mijn bestelling verzonden was. Toen heb ik wel een reactie terug ontvangen. Mijn bestelling werd verzonden via een of ander postorderbedrijf en mocht ik 26 november nog steeds niets hebben ontvangen, moest ik weer contact opnemen. Op de website wordt een reactie binnen 1 werkdag beloofd. Echter, ik krijg geen enkele reactie. Ook staat er geen enkel telefoonnummer vermeld op de website die leidt naar de zogenaamd klantvriendelijke klantenservice. Niet eens een e-mailadres.

Ik vind het sowieso niet netjes dat er gedurende een maand bij mijn verzendstatus geen volgnummer is van Bulkairmail waar ik mijn bestelling mee kan volgen. Naderhand lees ik dat er eventueel kosten in rekening kunnen worden gebracht onder het mom van invoerrechten. Deze kosten heb ik helemaal geen notie van genomen ten tijde van het sluiten van de koop, dus dat ga ik onder geen enkel beding voldoen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een volgnummer willen ontvangen waarmee ik mijn bestelling kan ontvangen.

Ik heb al een maand gewacht op mijn bestelling en ik zou hem eigenlijk wel een keer willen ontvangen.

Ook wil ik graag een verklaring waarom mijn bestelling verlaat is en waarom ik daar niet van op de hoogte ben gesteld. Ik weet zeker dat als ik mijn betalingsverplichting niet was na gekomen, ik onmiddelijk bericht van lightinthebox had gehad. Dat terzijde.

Ik wil daarnaast graag inzichtelijk of er achteraf nog kosten in rekening worden gebracht onder het mom van invoerrechten. Als dat zo is wil ik de koopovereenkomst graag terugdraaien, en mijn geld retour ontvangen. Dit is niet wat is overeengekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 30 november 2012 om 03:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

"Beste klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox.com is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en u zojuist een email gestuurd met daarin meer informatie over de status van uw pakket. Mocht u hierover nog verdere vragen hebben, dan kunt u contact met ons opnemen in een antwoord op de verstuurde e-mail.

Met vriendelijke groet,

De Klantendienst
Lightinthebox
"

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Light in the box beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Source: Wettelijke garantie (conformiteitseis)