Klacht: Geen contact te krijgen!

C.J.Fr. op 09 januari 2014 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 9 januari 2014

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om zich af te melden voor nieuwsbrieven van Light in the Box, maar ondervindt problemen met het inloggen en het aanvragen van een nieuw wachtwoord. Ondanks de melding dat er een nieuw wachtwoord is verzonden, ontvangt de klant geen e-mail en kan daardoor niet afmelden, omdat de afmeldlink in de ontvangen nieuwsbrieven ontbreekt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ooit heb ik bijna een bestelling geplaatst bij Light in the box. Nog net op tijd tot andere gedachten gekomen! Nu krijg ik steeds, en dat is héél vaak, nieuwsbrieven in m’n mailbox. Ik kan niet inloggen, heb geen wachtwoord of ben dat kwijt. Daarom een nieuw wachtwoord aangevraagd.Dan komt er een melding dat er een nieuw wachtwoord is toegestuurd, maar er komt niets binnen. Zonder in te loggen kun je je niet afmelden. Er staat op de site dat je op de afmeldlink onder aan de mail moet klikken, maar DIE IS ER NIET EENS!

Gewenste Oplossing:

Ik wil alleen maar NOOIT MEER EEN EMAIL VAN LIGHT IN THE BOX ONTVANGEN!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 16 mei 2014 om 03:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

LightInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)