Klacht: Geen bestelbevestiging wel betaald, geen contact mogelijk

ANAHATY op 08 februari 2023 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Nieuwe klacht
Datum 8 februari 2023

Een klant heeft een bestelling geplaatst en betaald bij Light in the Box, maar ontving geen bevestiging van de bestelling. Ondanks dat het bedrag is afgeschreven, is de bestelstatus leeg en kan de klant de klantenservice niet bereiken zonder een geregistreerde bestelling.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling geplaatst en betaald. Bij de betaling popte een bericht op dat ik binnen 30 -40 minuten een bevestiging zou ontvangen. Bedrag is afgeschreven, geen bevestiging ontvangen, bestelstatus blijkt leeg, mijn huidige adres is niet opgeslagen en ik kan lightinthebox klantenservice zonder ´ bestelling´ niet bereiken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil weten of mijn bestelling die wel betaald is ook daadwerkelijk geplaatst is? Of mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ANAHATY
💡

Tip from our consumer expert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Source: Wettelijke garantie (conformiteitseis)