Klacht: bestelling van een autoradio

barret op 19 april 2018 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 19 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste c.f Barret, Bedankt voor uw bericht. PostNL heeft geprobeerd te leveren, echter heeft u het pakket niet afgehaald van het PostNL afhaalpunt: https:www.internationalparceltracking.comMain.aspxtrackRU197398170NLNL3076WK Normaal gesproken woren er verzendkosten in rekening gebracht in dit soort situaties, echter omdat u een...

Status Opgelost
Datum 19 april 2018

Een klant heeft in januari 2018 een autoradio besteld bij Light in the Box, met de verwachting deze binnen twee weken te ontvangen. Na het uitblijven van de bestelling en het niet krijgen van reacties op zijn e-mails, heeft de klant negatieve ervaringen gedeeld over het bedrijf, dat volgens hem onbetrouwbaar is. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

ik heb voor een leuke prijs een autoradio bestel bij deze bedrijf light in the box ,met een vertrouwen dat ik over 2 weken mijn bestelling binnen zal zijn ,dus de bestelling neemt plaats in januari 2018 en tot nu heden niks
ik stuur mails niks , toen ik op google kijk naar de naam van deze bedrijf ,kom ik achter dat dit bedrijf is zulke geintjes uithalen en dat je beter niet bij hun moet bestellen,jammer voor mijn tijd en geld,dus bij deze wil ik ook zeggen ,niks te bestellen bij deze bedrijf ,het is een boef in the light.

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als ze mijn bestellen in orde maak dat ik het kan ontvangen of mijn geld terug plus een excuus

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 19 april 2018 om 12:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste c.f Barret,

Bedankt voor uw bericht.
PostNL heeft geprobeerd te leveren, echter heeft u het pakket niet afgehaald van het PostNL afhaalpunt:
https:www.internationalparceltracking.comMain.aspxtrackRU197398170NLNL3076WK

Normaal gesproken woren er verzendkosten in rekening gebracht in dit soort situaties, echter omdat u een nieuwe klant bent, zullen wij bij deze een uitzondering maken en geen extra verzendkosten in rekening brengen.

Let op: de verwerkings- en verzendtijden zijn identiek aan uw eerste bestelling.

Zodra we uw pakket opnieuw hebben verzonden, sturen we u een bevestigingsmail ter referentie. Wij danken u voor uw begrip.

Nogmaals onze verontschuldigingen voor de vertraging en enig ongemak dat dit wellicht heeft veroorzaakt. We hopen u in de toekomst weer van dienst te kunnen zijn.

Met vriendelijke groet,
Carla
lightinthebox.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)