Klacht: Artikel nooit ontvangen.

MamaMaria1979 op 10 november 2013 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 15 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Klant, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 10 november 2013

Een klant van Light in the Box heeft op 2 oktober een bestelling geplaatst, die volgens het bedrijf op 10 oktober is verzonden. Op 10 november was het artikel echter nog steeds niet ontvangen, en de klant ervaart problemen met het contact opnemen met de klantenservice, die moeilijk bereikbaar is en geen trackingnummer biedt.

Mijn Klacht:

op 2 oktober plaatste ik een bestelling, die volgens hen op 10 oktober ook is verzonden, levertijd bedraagt 10 tot 20 werkdagen. We zijn nu 10 november en uiteraard nog altijd niets ontvangen.
Contact opnemen met het desbetreffende bedrijf is moeilijker dan de Eiffel toren te beklimmen, je wordt iedere keer van pagina naar pagina verwezen of beter gezegd van het kastje naar de muur. Hun chat is ook zeker niet bereikbaar voor mensen met vragen over bestellingen, een tracking nummer staat er ook al niet bij dus eerlijk gezegd vrees ik dat ik naar mijn bestelling en mijn geld kan fluiten.

Gewenste Oplossing:

Ofwel mijn geld terug ofwel het door mij bestelde artikel geleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Light in the box

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Light in the box nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 15 mei 2014 om 07:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Klant,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij LightInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

LightInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)