Beste mevrouw Buizert, Uw klacht uit 2014 is onlangs vanaf een ander account bij klacht.nl naar het Lidl-account bij klacht.nl verplaatst. Hierdoor zien we uw melding nu pas. Het is zeker niet de bedoeling dat u iets dergelijks in uw...
Mijn Klacht:
Afgelopen week heb ik een pot Freshona doperwten gekocht bij de Lidl.
Bij het in de pan gooien dacht ik iets zwarts te zien, ik roerde…in de hoop dat het een steentje zou zijn maar helaas het was een soort kever.
U begrijpt dat ik hier, op z’n zachts uitgedrukt, niet blij mee ben. Ik snap niet dat een beest in de pot erwten terecht kan komen, erg onhygienisch!
Overigens heb ik een foto genomen van het insect.
Gewenste Oplossing:
Verrast u me maar met een leuke geste. Ik hoop in ieder geval dat dit nooit meer voorkomt en deze klacht serieus wordt bekeken.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidl
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lidl nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lidl in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lidl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Uw klacht uit 2014 is onlangs vanaf een ander account bij klacht.nl naar het Lidl-account bij klacht.nl verplaatst. Hierdoor zien we uw melding nu pas.
Het is zeker niet de bedoeling dat u iets dergelijks in uw levensmiddelen aantreft, maar we gaan ervan uit dat uw klacht is behandeld via een ander kanaal. Mocht dat niet het geval zijn, laat het ons dan alstublieft weten via [email protected].
Met vriendelijke groeten,
Klantenservice Lidl Nederland