Klacht: Libelle.nl/7 jaar jonger niet bereikbaar???

beethoven16 op 07 januari 2021 over Libelle in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Libelle
Categorie Tijdschriften
Status Nieuwe klacht
Datum 7 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag!!!
Ik probeer mij aan te melden voor de metamorfose 7 jaar jonger!!! Ben deze week erg geschrokken bij de huisarts,ik was altijd al niet groot 1.56,maar na meting bleek het nog maar 1.50 te zijn.
Ik zou graag tips willen die mij optisch groter doen lijken,
Helaas als ik mij aan wil melden krijg ik de mededeling dat
Libelle.nl/7 jaar jonger niet meer bereikbaar is???heel jammer,ik kijk al lang iedere keer weer met bewondering naar de resultaten van de metamorfose!!!dit is geen klacht maar een vraag!! vriendelijke groet Rosa Stoorvogel

Gewenste Oplossing:

Als ik een antwoord krijg!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Libelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Libelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door beethoven16
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM