Klacht: Libelle niet ontvangen, vorige week, nummer 33

klantnummer 34706555 op 26 juli 2021 over Libelle in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Libelle
Categorie Tijdschriften
Status Nieuwe klacht
Datum 26 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Libelle niet ontvangen, vrijdag 4x gebeld, ontzettend vervelend/ onvriendelijke keuze menu, steeds opnieuw mijn postcode en huisnummer moeten doorgeven, zoveel wachtende voor je, weer opnieuw alles moeten zeggen wat betreft postcode en huisnummer, krijg je te horen dat mijn adres niet bekend is bij jullie????????????????? Of dat de computerstem vermeld dat ze mijn postcode en huisnummer niet heeft verstaan.
Dat ik de Libelle niet hebt ontvangen, oké maar dan bellen en niemand te spreken kunnen krijgen is heel frustrerend!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als jullie contact met mij gaan opnemen of de Libelle ontvangen!!

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Libelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Libelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klantnummer 34706555
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM